P.S. Miluji Tě

9. března 2011 v 20:14 | M. |  Filmy


P.S. Miluji Tě - P.S. I Love You

Originální název: P.S. I Love You
Motto: Slova, pro něž stojí za to žít… MILUJI TĚ...
Typ filmu: Komedie Drama
Rok výroby: 2007
Režie: Richard LaGravenese
Hrají: Hilary Swank , Gerard Butler , Lisa Kudrow , Gina Gershon , James Wesley Marsters ,Kathy Bates

Popis: Holly Kennedy je krásná a chytrá a je provdána za lásku svého života - Gerryho. Když však Gerry náhle zemře, ztratí i Holly chuť žít. Jediný člověk, který jí může pomoci, tu již bohužel není. Nikdo nezná Holly lépe než Gerry. Takže to, co nachystal ještě před smrtí, se zdá jako dobrý plán.

Před tím, než Gerry zemřel, napsal Holly několik dopisů, které jí mají provázet nejen v jejím smutku, ale také ve znovuobjevování sebe sama. První vzkaz dorazí v den Hollyiných 30. narozenin ve formě dortu a k jejímu zděšení i nahrané magnetofonové pásky, kde jí Gerry nabádá, aby si vyšla ven a slavila. Během následujících týdnů a měsíců přichází neobvyklým způsobem další dopisy, každý z nich ji posílá do nového dobrodružství a každý také končí slovy: P.S. Miluji Tě.

Hollyina matka a její nejlepší kamarádky, Sharon a Denise, se začínají obávat, že Gerryho dopisy drží Holly stále připoutanou k minulosti, ale ve skutečnosti ji posouvají dál směrem k nové budoucnosti.

Trailer:

Fotky:

P.S. Miluji Tě (P.S. I Love You) P.S. Miluji Tě (P.S. I Love You)P.S. Miluji Tě (P.S. I Love You)P.S. Miluji Tě (P.S. I Love You)P.S. Miluji Tě (P.S. I Love You)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaMáš zájem o vyměnění ikonky..?! Neváhej a zapiš se → TU :))