4,5 hod do zvuku budíku..

15. července 2011 v 1:30 | Miška |  My diary

► Nate - Dělal jsem, že nevnímám ♪♫Tak mi právě maminka přišla oznámit, že jedou dnes do Leťáku, jestli nechci jet taky. Sice to bude znamenat vstávat už někdy kolem 6:00h [odjezd v 9h], ale..v určitých případech jsem si začala zvykat.. :x :D Snad se mi to aspoň vyplatí..! :)) Tak moc chci → D. ..! ;(( Ach, nebuďme naivní.. ;))

Jinak nevím, co s večerem. Už přes 4 měsíce se těším právě na dnešní den, ale čím více se blížil a vlastně už i nastal, jsem v pochybnostech. Ve Výravě jsou UDGčka a Supporti, tak jsem se chtěla jet podívat. Jeej, natěšenost! :D Jak malé děcko..! :D Ale..nějak nemám s kým..! :(( A to se mi tam už tolik teda nechce, mnoo.. :x Ve Valu je Evropa 2..ne, že by se i nechtělo, ale..UDG Live..kdy se mi to může zas poštěstit..?! O.o Mnoo, do večera času dost..!

Včera mě v práci pobavila - překvapila - paní E* :)) Vyptávala se synka, jestli mě zná a tak.."Proč bych ji neznal?" :D Když mi to říkala, hlavou se mi promítly veškeré naše, ať už dřívější či nedávné, setkání. Neubránila jsem se přiblblému úsměvu a ani tomu, že jsem určitě zčervenala. Naštěstí se to obešlo bez povšimnutí.. :D ! "Když mě by se tak líbila.." Tato věta mě také dost dostala..:)) Potěšila, ale i zaskočila. Mm, mě by se to také líbilo → D* :)) "Když on je tak nesmělej.." :DD

Předevčírem jsme měli na bazéně skupinku kluků z Nováče a musím uznat, že ten jeden stál za pohled.. :p Nevím, jestli se mi to jen zdálo, ale připadalo mi, že občas taky pokoukne.. :-> Měl zajímavej kukuč.. :))

A tak jsem díky Nim po těch dvou týdnech na chvíli pozapomněla na Něj.. ;( Ale, ne na dlouho, bohužel..bohudík.. ♥

Dobrou noc Všem ponocujícím a..kdybyste se někdo chystal dnes do Výravy, dejte vědět :p :)) ..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaMáš zájem o vyměnění ikonky..?! Neváhej a zapiš se → TU :))