England ♥ [11 / 2o11]

27. prosince 2011 v 20:58 | M. |  My diary

Přesně před měsícem jsem se vrátila z Anglie, kde to bylo naprosto Famózní! :P
Ostatně, jako pokaždé!! :) ♥Avšak teď jsem jela poprvé "sama". Jela jsem s kamarádkou a spolužačkou Terkou, ale sama, jako bez doprovodu někoho "známého". Když jsem tam byla dvakrát předtím, vždy jsem jela se školou, a tak to pro mě bylo zas něco jiného.

Důvodem tohoto výletu byla především má Závěrečná práce k maturitě, avšak k ní nemám napsáno ještě naprosto nic. :D :/ Jela jsem od Znojemské cestovky a tento poznávací zájezd byl 4denní. S Teris jsme se dopravily do Brna - což pro nás byl už výkon :D - odkud jsme vyjížděly. Na místě bylo již pár cestujících a nás posadily na zadní "čtyku". Pokaždé, když nastupoval někdo nový, modlily jsme se, aby neseděl u nás. :D To byly nervy! :D Naštěstí si to sedalo vždy nějak před, ale jak na potvoru jsme před sebou vychytaly dva páry. Utrpení! :D :( Většina lidí však nastoupila až v Praze, kde také naši dva spolucestující. Byli to dva kluci - Tomáš a Kuba, s kterýma jsme se později seznámili.


Cesta byla zdlouhavá a já přísahala, že už nikdy nepojedu takto daleko autobusem! :D Naštěstí byly v sedačkách zabudovány takové malé televizky, a tak jsem většinu dne a noci koukala na filmy. Většina z nich byly české, něco málo zahraniční - moc velký výběr nebyl. Ráno jsem vypadala jak angorák, páč takto dlouho a blízko koukat do malé televizky zvyklá nejsem. Nejlepší na cestě byly však pauzy, kdy následovalo doplnění veškerých potřebných věcí! :D Čtyři hodiny jsou čtyři hodiny!)) Když jsme dělali poslední zastávku (v 6h.) a to už na Anglickém území, měli jsme tam v tuto ranní dobu již 14°C. Bylo to naprosto úžasné, když u nás bylo v poslední době pochmourno a zima.

Hned po příjezdu jsme začali pěší prohlídku. Kdybych měla psát vše, co jsme viděli, asi by to bylo na sáákra dlouho. :D A tak přidám radši nějaké fotky, i když jen pár. Za ten den už jsme se kloudně seznámili spolu s klukama a taky s nimi udělali pár fotek na Trafalgaru - na lvovi. :D A řeknu vám, že dostat se na něj nahoru, je docela umění! :D Tam se k nám taky připojil jeden "děda", kterýmu naše pojmenování vydrželo až do konce zájezdu. Byl naprosto hustej! :D Naprosto mimo! :D Furt chtěl, abychom ho u něčeho fotili a furt se nám ztrácel. :D Když jsme večer dovalili k ubytovně, přišel za námi, jestli se nechceme trochu zahřát, že má Tullamorku. To jsme s Kubou neodolali a hned si to třikrát otočili. Aji Teris neotálela a přišla si dát. Po mé vytoužené sprše jsme táhli ještě na benzínu, kde si kluci koupili ještě vodku a růžové víno, a tak se trochec popíjelo.)) Jak jsme s Terkou chtěly jít spát brzo, šly jsme něco po půl noci. Ráno jsem si přivstala, abych si udělala vlasy a bohužel se mi rozbila žehlička. Tragéédie! :/ :D Půlka hlavy natočená, půlka rovná. :D Blbly v ní drátky, ale nakonec jsem ještě z lehka natočila i tu druhou polovinu. :D


Ráno jsme navštívili City, pobyli pár hod v Toweru a pak se vydali na Greenwich. To už jsem byla z celého výletu dost unavená a natvrdo to na 20min zabalila v jakýmsi "stanu", kde hrála vážná hudba, v místním muzeu. :D Pak cesta k parkem a posledních pár fotek u nultého poledníku, najít autobus a hurá domů. :D Na jednu stranu jsem se dost těšila, ale jen díky tomu, že jsem byla nevyspalá. Se školou jsem jezdila na 6denní a v pohodě.) Asi stárnu! :D

Cestou zpět jsme vystoupili už v Praze, kam si pro nás přijela má mamča s přítelem. Ranní snídaně a oběd v Mekáči a hurá domů. Vzali jsme to přes Mejto, kde jsme vyložili Teris, a já pakzbytek cesty do Dky prospala. Vyřízenost! :D Každopádně to bylo perfektní, i když poměrně krátké!!

Jak tam pojedu ještě jednou, po čtvrté, tak už tam zůstávám! :P :D ♥

I LONDON • I LONDON • I LONDON • I LONDON • I LONDON


Boha, proč já jsu tak nefotogenická?? :D :(( Jinak Big Ben noo..))


Tom, Teris, Me & Kuba :P Demence.. :DTo je ale dělo.. :D"Execuse me please, can I take a photo..?!" :D


Nejlepší.. :D Ptačí matky.. :D
Vůbec nám s Teris nedělalo problém tam vylézt !! :D


Chci ji domů! :D ♥
 


Komentáře

1 Pájina <- Fulsi >> mrknout k ní Pájina <- Fulsi >> mrknout k ní | E-mail | Web | 27. prosince 2011 v 21:50 | Reagovat

Já byla v Paříži ale do Anglie přesněji do Londýna bych chtěla taky <3

Ps:Kráásný fotky,ta poslední je boží :DD.

2 El. El. | Web | 27. prosince 2011 v 22:01 | Reagovat

Chci ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

ReklamaMáš zájem o vyměnění ikonky..?! Neváhej a zapiš se → TU :))